Фільтр паливний MITSUBISHI COLT (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 30-05-509, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x90мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30-05-509 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Зовнішній діаметр | 82.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu, Proton |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Midi, Corsa, Galant, Gemini, Kadett, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

