Фільтр паливний MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 30-05-574, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x150мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30-05-574 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Pajero, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

