Фільтр масляний TOYOTA CARINA, COROLA (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 10-02-212, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x100мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10-02-212 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, Liteace, Loadbeta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

