
Підшипник маточини DACIA, RENAULT задн. міст (Вир-во SKF)
1 080 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900440248
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DACIA, RENAULT задн. міст (Вир-во SKF)
Номер деталі VKBA 3525, призначена для Renault, DACIA, Logan.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x40мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 3525 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, 19, Note, Sandero, Super 5, 11, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴/комплект
