
Ремінь ГРМ з роликами, комплект CITROEN (Вир-во SKF)
2 890 ₴
- В наявності
- Код: 6900440266
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь ГРМ з роликами, комплект CITROEN (Вир-во SKF)
Номер деталі VKMA 03259, призначена для Volvo, FIAT, PEUGEOT, FORD, CITROEN, MINI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x330x65мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKMA 03259 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴
