
Ролик натяжний CITROEN, PEUGEOT (Вир-во SKF)
760 ₴
- В наявності
- Код: 6900440267
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний CITROEN, PEUGEOT (Вир-во SKF)
Номер деталі VKM 13246, призначена для FIAT, Ducato, PEUGEOT, CITROEN, Boxer.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKM 13246 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр | 60.2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 60 мм |
| Привід шківа натягувача | Ручний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, 306, Jumper, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
