
Ремінь поліклін. 7PK2035S (Вир-во DAYCO)
940 ₴
- В наявності
- Код: 6900449058
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 7PK2035S (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 7PK2035S, призначена для JEEP.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x340x30мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK2035S |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
