
Диск гальмівний KIA PICANTO передн. (вир-во VALEO PHC)
980 ₴
- В наявності
- Код: 6900471174
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний KIA PICANTO передн. (вир-во VALEO PHC)
Номер деталі R2027, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 252x250x60мм., орієнтовна вага - 4,11900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R2027 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.11900 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
