РОЛИК РЕМЕНЯ KIA POTENTIA (ВИР-ВО VALEO PHC)
Номер деталі K6127, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K6127 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

