
НАСОС ВОДЯНИЙ KIA SORENTO VGT (ВИР-ВО VALEO PHC)
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 6900471276
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАСОС ВОДЯНИЙ KIA SORENTO VGT (ВИР-ВО VALEO PHC)
Номер деталі WP5058, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x215x125мм., орієнтовна вага - 1,53000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WP5058 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.53000 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴
