
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
600 ₴
- В наявності
- Код: 6900472725
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
Номер деталі ATB1009, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x50мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATB1009 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 55 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
