
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900472745
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 4PK855, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x20мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK855 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volkswagen, Audi, Lancia, BMW, Hyundai, Fiat, Skoda, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Elantra, Sportage, Passat, Superb, Carnival, Pro Ceed, Punto, Ceed, Tiburon, Range Rover, A4, A6, Tucson, Matrix, Highway, Coupe, MX-5, I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
