
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900472754
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 6PK1453, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x330x20мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1453 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Opel, BMW, Skoda, Seat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Z4, Astra, Fox, Orlando, Polo, Cordoba, Toledo, Rapid, Fabia, Zafira, Aveo, Cruze, Mokka, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
