
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900472955
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1011, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1011 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 90.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, Zeta, Expert, ZX, 306, Xsara, 405, 406, Ulysse, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
