
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900472967
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1026, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x100мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1026 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 69.7 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
