
Планка натяжна CITROEN, FIAT (вир-во DAYCO)
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 6900472970
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планка натяжна CITROEN, FIAT (вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1030, призначена для FIAT, Ducato, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x160мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1030 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Діаметр ремінного шківа | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 160 мм |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Expert, Ducato, 307, 206, Jumper, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴
