
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
1 010 ₴
- В наявності
- Код: 6900473001
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1074, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x100мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1074 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
