
Планка натяжна ALFA ROMEO, FIAT (Вир-во DAYCO)
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 6900473004
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планка натяжна ALFA ROMEO, FIAT (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1077, призначена для FIAT, ALFA ROMEO, Doblo.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x100мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1077 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Діаметр ремінного шківа | 65 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, GT, Brava, Bravo, 145, 146, Stilo, Punto, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴
