
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
1 360 ₴
- В наявності
- Код: 6900473005
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик направляючий додатковий (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV1078, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x165x125мм., орієнтовна вага - 0,85300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV1078 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 65 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 125 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, 500 C, Tigra, Tipo, Grande Punto, 500, Combo, Meriva, MiTo, Astra, Corsa, Fiorino, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85300 кг |
| Довжина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴
