
Ролик провідний FORD (Вир-во DAYCO)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 6900473247
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик провідний FORD (Вир-во DAYCO)
Номер деталі APV2206, призначена для FORD, Transit.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x100мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | APV2206 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр ремінного шківа | 96.3 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴
