
Ролик натяжний FORD (Вир-во DAYCO)
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 6900473855
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний FORD (Вир-во DAYCO)
Номер деталі ATB1003, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x90мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATB1003 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Діаметр ремінного шківа | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
