
Ролик провідний CITROEN, FIAT, IVECO (Вир-во DAYCO)
870 ₴
- В наявності
- Код: 6900473884
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик провідний CITROEN, FIAT, IVECO (Вир-во DAYCO)
Номер деталі ATB2016, призначена для Renault, IVECO, Daily, FIAT, Ducato, PEUGEOT, CITROEN, OPEL, Boxer.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x70мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATB2016 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 67 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Iveco, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Argenta, Movano, Ducato, Trafic, Jumper, AR 6, Mascott, 132, Daily, Master, 131 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
