
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
830 ₴
- В наявності
- Код: 6900474006
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний ГРМ (Вир-во DAYCO)
Номер деталі ATB2138, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,24400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ATB2138 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Діаметр ремінного шківа | 52 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Probe, MX-6, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24400 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
