
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900475853
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 4PK922EE, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK922EE |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Transit, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
