
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900475878
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. (Вир-во DAYCO)
Номер деталі 5PK1195, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x270x20мм., орієнтовна вага - 0,10200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1195 |
| Виробник | DAYCO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | XM, Lancer, Corolla, RAV4, 7-Series, Yaris, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
