
Ремінь поліклін. 5PK1300 (вир-во DONGIL)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900485310
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK1300 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1300, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x400x30мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1300 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Superb, A-Class, Lancer, A4, A6, Passat, B-Class, Supra, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
