
Ремінь поліклін. 5PK900 (вир-во DONGIL)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900485316
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK900 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK900, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x480x15мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK900 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Charade, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
