Ремінь ГРМ Mitsubishi 1.3-1.6 16V Z=109*25 98> (вир-во DONGIL)
Номер деталі 109YU25, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x350x30мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 109YU25 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BYD, Proton, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Spark, Impian, Lancer, Nubira, F3, Space Star, Matiz, F3R, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

