Ремінь поліклін. 5PK1165 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1165, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x480x20мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1165 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | 626, 7-Series, Palio, 323, Probe, 400, A4, 45, Streetwise, Corolla, 25, MX-6, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

