Ремінь поліклин. 5PK1070 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1070, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x360x20мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1070 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Alfa Romeo, Toyota, Honda, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 626, Lancer, Corolla, Prelude, 159, Galant, Cityrover, Clarus, Colt, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

