Ремінь поліклін. 6PK1420 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 6PK1420, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x340x30мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6PK1420 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Escort, Corolla, Auris, Voyager / Grand Voyager, Avensis, Caravan, Tourneo Connect, Orion, 850, Transit Connect, Voyager, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

