Ремінь клиновий AVX10X975 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 10X975, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x10мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10X975 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

