Ремінь клиновий AVX13X675 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 13X675, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x300x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13X675 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

