Ремінь ГРМ Hyundai 2.0I 16V G4JP Z=173*29 98> (вир-во DONGIL)
Номер деталі 173STS29, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x280x30мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 173STS29 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Highway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

