Ремінь ГРМ Kia 1.5/1.6 16V Z=137*22 00> (вир-во DONGIL)
Номер деталі 137STS22, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x390x20мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 137STS22 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Shuma, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

