Ремінь клиновий AVX13X840 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 13X840, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x370x15мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13X840 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Тип | Клиновий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

