Ремінь поліклін. 4PK1060 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 4PK1060, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x480x20мм., орієнтовна вага - 0,08800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK1060 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, Bongo, L400, Tiggo, H 1, Tipo, Safrane, Pregio, Porter, Carens, H-1 / Starex, Tempra, K2500, Dedra, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

