
Ремінь поліклін. 4PK780 (вир-во DONGIL)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900485522
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 4PK780 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 4PK780, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x15мм., орієнтовна вага - 0,06900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4PK780 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volvo, Opel, Honda, BMW, Hyundai, Fiat, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 3, Omega, Space Star, 7-Series, Picanto, Lancer, Terios, Charade, Feroza, Gran Move, Galant, Getz, Civic, Colt, Applause, V40, S40, Pajero Pinin, Space Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06900 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
