
Ремінь поліклін. 5PK1013 (вир-во DONGIL)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900485546
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK1013 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1013, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x440x20мм., орієнтовна вага - 0,10300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1013 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Escort, IQ, 626, Tipo, MX-3, Probe, Orion, MX-6, 155, Fiesta, Tempra, Celica, Xedos, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10300 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
