Ремінь поліклін. 5PK1080 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1080, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x260x25мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1080 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Pajero Pinin, Corolla, Ducato, Carisma, Space Star, Colt, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

