
Ремінь поліклін. 5PK1115 (вир-во DONGIL)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900485552
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK1115 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1115, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x270x20мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1115 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Volkswagen, Toyota, Nissan, Audi, Honda, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solenza, Sonata, Sorento, Kangoo, Picnic, Logan/Stepway, Laguna, Lancer, Camry, Q7, Logan, Touareg, RAV4, A4, Galant, A6, A8, Clio, Megane, Colt, Corolla, Avensis, Santa Fe, Sandero, Scenic, H-1 / Starex, Dokker, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
