
Ремінь поліклін. 5PK1850 (вир-во DONGIL)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6900485565
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK1850 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK1850, призначена для DAEWOO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x400x20мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK1850 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
