
Ремінь поліклін. 7PK1730 (вир-во DONGIL)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900485600
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 7PK1730 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 7PK1730, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x300x10мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK1730 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Lancia, Honda, BMW, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Thema, H 1, Porter, CR-V, Sorento, Z8, H-1 / Starex, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
