Ремінь поліклін. 7PK2284 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 7PK2284, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x220x28мм., орієнтовна вага - 0,28800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7PK2284 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Hyundai, Mercedes-Benz, Jeep, Kia |
| Сумісність з моделлю | S-Class, H 1, Prado, Porter, Sorento, H-1 / Starex, HiAce, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28800 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

