
Ремінь поліклін. 5PK840 (вир-во DONGIL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900485644
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь поліклін. 5PK840 (вир-во DONGIL)
Номер деталі 5PK840, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x360x20мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Примечание: 4A# - CARINA, COROLLA, SPRINTER.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5PK840 |
| Виробник | Dongil |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki, BMW |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross, SX4, 3, Swift, Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
