
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900489220
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
Номер деталі GT10010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x50мм., орієнтовна вага - 0,38700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10010 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Colt, Lancer, Pony, Lantra, Coupe, Accent, Getz, Rio, Pony / Excel, Tucson, Elantra, Cerato, Tredia, Matrix |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38700 кг |
| Довжина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
