
Ролик натяжний HYUNDAI SONATA (вир-во GMB)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900489226
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HYUNDAI SONATA (вир-во GMB)
Номер деталі GT10060, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x70мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10060 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Marcia, Lancer, Lantra, Santa Fe, Galant, Sonata, Santamo, Eclipse, Elantra, Colt, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
