
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900489236
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний HYUNDAI (вир-во GMB)
Номер деталі GT10111, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x60мм., орієнтовна вага - 0,37500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT10111 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carnival, Tucson, Sportage, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37500 кг |
| Довжина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
