
Ролик натяжний KIA RIO (вир-во GMB)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900489261
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний KIA RIO (вир-во GMB)
Номер деталі GT20060, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GT20060 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
