
Хрестовина кардана 52*29 4RUNNER HILUX SURF LAND CRUISER (вир-во GMB)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6900489694
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовина кардана 52*29 4RUNNER HILUX SURF LAND CRUISER (вир-во GMB)
Номер деталі GUT-17, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x35мм., орієнтовна вага - 0,53000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GUT-17 |
| Виробник | GMB |
| Довжина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Crown, Celica, Previa, Land Cruiser, Prado, Camry, HiAce, Hilux, Supra, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
